Aktuality

Protože jsme stále na ledě, naše tělo je jednostranně zatížené a to je potřeba řešit. My HTC Praha jsme se rozhodli připravit kemp tak, abychom maximálně využili letní čas k efektivní přípravě po všech stránkách. Hráči jsou rozděleni do věkových a výkonnostních skupin.

Náplň letních kempů v HTC Praha:
Pondělí až Čtvrtek:  4x trénink na ledě- technika bruslení, jak má hráč správně pracovat s tělem v hokejových situacích, atp 
Denně: trénink střelby- každý den bude hráč trénovat střelbu 2 hodiny (1h dopoledne, 1h odpoledne)
Denně: kondiční trénink zaměřený na konkrétního hráče, tréninkové jednotky 1,5 h (rozdělení podle věkových a výkonnostních kategorií)
Denně: skatemill- každý hráč nabruslí v přirovnání jeden zápas (icetime), technika bruslení, práce s tělem, koordinace pohybů, konzultace limitujících faktorů a jejich eliminace, pokročilé tréninkové jednotky
Denně: kompenzační cvičení, fyzio- dodáte-li zprávu sportovního lékaře, zaměříme se na nedostatky cíleně
Úterý a pátek: navíc s bazénem a v pátek ještě beachvoleyball- trénink na vodě Float-Fit
Ostatní aktivity: stolní tenis, reakční schopnosti, periferní vidění, video rozbory hokejových utkání, týdenní soutěž s pátečním vyhodnocením

Oběd, svačiny, pitný režim od Gatorade, (při spaní v HTC Praha+ snídaně, večeře). Večerní grilovačky jsou samozřejmostí! Ke snídani vždy k dispozici ovoce, jogurty, tvaroh s mraženým ovocem, müsli, mléko, čaj, kvalitní šunky, pečivo. Kvalitní suroviny ke stravě jsou naprosto zásadní!

Termíny kepů: 3.7. 10.7. 17.7. 24.7. 31.7. 7.8. 14.8.
týdenní cykly začínající v pondělí v 9h (sraz 7:30-9h ráno), kemp končí v pátek v 15h. Pokud sportovec nebude spát HTC Praha, vyzvedávání probíhá v 17h. Cena kempu bez spaní je 8.500 Kč, se spaním +900 Kč (za večeře a snídaně, cena za celý týden). VIP karta sleva 10%. Sourozenci 7.500 Kč/os.

Vybavení: kompletní výstroj, dres, oblečení do tělocvičny (čistá obuv!), ručník, náhradní oblečení do tělocvičny, plavky, hygyenické potřeby, spacák, případně polštář, karty, hry. Telefon dovolen k telefonování rodičům.

Platba na účet 1011027/5500 a do zprávy pro příjemce je nutné uvést email a jméno účastníka kempu. 
Počet míst na kemp/turnus je maximálně 25. Těšíme se na vás! V případě dotazů prosíme volejte 739029969, 702027555.

  Informační leták ke kempu (PDF)


 16. 1. 2023

Zpět