Napsali o nás

Přečtěte si reakce hráčů a rodičů na naše tréninky a kempy.

V HTC JSOU VŠICHNI "TOP" MOC DÍKY

Zubová Pavlínka

Nekdo chodi na pivo, nekdo na vino, nekdo... nekdo do HTC :)

Andrey Ognevsky

Světový výrobce syntetické ledové plochy Glice se podílel na vybudování jednoho z nejhezčích a nejmodernějších center v Evropě!

Tomáš Paleček, CEO Glice Česká republika

Супер!!! Это место где действительно живут хоккеем, если ты хочешь улучшить свои навыки в бросках по воротам, работу с шайбой или КАТАНИЕ, то тебе сюда! Большое спасибо за мой прогресс! Огромный респект тренерам! �����

Morenko Ylya

Děkujeme za prezentaci vašeho sportovního centra☝️ ✔Сегодня были на открытии хоккейного центра, HTC Praha. Узнали много новых методов, сухих тренировок, о которых расскажу, немного позже!! Огромное спасибо организаторам, за тёплый приём ???????????? ✔Děkujeme za prezentaci vašeho sportovního centra☝️ ✔ dnes byl na otevření hokejového centra, HTC Praha. Naučil jsem se mnoho nových Metody, suchý výcvik, O čemž řeknu, o něco později!! Moc děkuji na, Za vřelé přivítání

Servi Dei

Hokejové tréninkové centrum Praha (HTC) je ideální volbou i pro hokejbalisty. Během svého třídenního kempu jej využili i dorostenci HBC Hostivař.

Pražský svaz hokejbalu

Tréninky v HTC Praha se nabízejí jako vhodná alternativa pro rozvoj všech pohybových parametrů. Avšak žádný trénink nikdy nebude efektivní bez vynaložení dostatečného množství vlastního úsilí. K tomu je zapotřebí pevná vůle, odhodlání a vytrvalost.

Mgr. Petra Reckziegelová, fyzioterapeut, Oblastní nemocnice Kladno, a.s, FTVS UK

Úžasní lidé a čím dál více zkušeností a zážitků ????????✌️

Kateřina Hanilcová

Great place, nice staff. My son loves it.

Mr. Gendžaj

Poměrně nová tréninková hala pro suchou přípravu hokejistů. Polovinu tvoří posilovna, jednu čtvrtinu bruslařský trenažér a druhou čtvrtinu střelecká zóna. Naprosto ideální pro mladé hráče, kteří se chtějí zlepšit v bruslení, stickhandlingu a střelbě. Hobby hráči jsou tady taky vítáni a můžou se zde dosyta vyřádit. Často se tady odehrávají tréninky, doporučuji pár hodin dopředu zavolat a zjistit si, kdy plochy nejsou zarezervované skupinkami. Poté můžete mít plochu téměř sami pro sebe.

M.P.