Technologie

Fusion Skating Skatemill

Pátá generace hokejového bruslařského trenažeru s vybranými programy tvoří unikátní balík Fusion Skating Skatemill. Právě tento balík je zaměřený na rozvoj:

  • techniky bruslení,
  • střelecké schopnosti,
  • periferní vidění,
  • kondičně-koordinační schopnosti,
  • a poskytnutí nástrojů pro profesionální testování hráčů.

Sport Testing

Jedná se komplexní řešení na testování a vyhodnocení kondičně-koordinačních schopností testovaného jedince. Je ideální pro každý druh sportu a samozřejmě obsahuje soubor testů určených speciálně pro hráče ledního hokeje.

Sport Testing zahrnuje systém předem připravených testů, rozdělených do třech základních skupin podle prostředí, ve kterém se testy provádí. Testování je možné v prostorách posilovny (na suchu), na ledě a na hokejovém bruslařském trenažeru.

LUX Trainer

Vytvoření kompetentního a správného tréninkového plánu je zásadní a nezbytnou podmínkou pro rozvoj rychlého a požadovaného herního výkonu sportovců.

Střelecká zóna a Shooting Navigation

Tento program je zaměřený na rozvoj přesnosti, síly a schopnosti střelby. Taktéž nabízí funkci vyhodnocení úspěšnosti střelby, pomocí které může hráč sledovat svůj progres a také se porovnat s ostatními hráči.

Syntetický led

Celosvětově nejpopulárnější řešení budování ledové plochy s neomezeným využitím. Jeho výhody oproti klasické lední ploše jsou zejména v možnosti celoročního využití, ale samozřejmě také ekologie.

GYM Equipment

Neodmyslitelnou součástí každého hokejového centra je trénink na suchu. Pro tyto potřeby je nutné vybodovat specializovaný GYM, CROSS-FIT pro potřeby hokejistů. Hlavní úlohou je poskytnout trenérovi možnost trénovat jak s jednotlivcem, tak i s celým týmem.

© 2022 HTC PRAHA    All rights reserved.