Přeskočit na obsah

INDIVIDUÁLNÍ LETNÍ KEMPY

Protože jsme stále na ledě, naše tělo je jednostranně zatížené a to je potřeba řešit. My HTC Praha jsme se rozhodli připravit kemp tak, abychom maximálně využili letní čas k efektivní přípravě po všech stránkách. Hráči jsou rozděleni do věkových a výkonnostních skupin.

PRO HRÁČE STARŠÍ 12TI LET ZAJIŠTĚNA INDIVIDUÁLNÍ KONDIČNÍ PŘÍPRAVA

Náplň letních kempů v HTC Praha:

PO, ST, PÁ:  2x trénink na ledě- technika bruslení, dovednosti, střelba, práce s pukem, souboj o puk, individuální přístup

ÚT, ČT: 1x trénink na ledě- technika bruslení, powerskating, střelba 

Denně: trénink střelby off-ice- každý den bude hráč trénovat střelbu 2 hodiny (1h dopoledne, 1h odpoledne)

Denně: kondiční trénink zaměřený na konkrétního hráče, tréninkové jednotky 1,5 h (rozdělení podle věkových a výkonnostních kategorií)

Denně: skatemill- každý hráč nabruslí v přirovnání jeden zápas (icetime), technika bruslení, práce s tělem, koordinace pohybů, konzultace limitujících faktorů a jejich eliminace, pokročilé tréninkové jednotky

Denně: kompenzační cvičení, fyzio- dodáte-li zprávu sportovního lékaře, zaměříme se na nedostatky cíleně, gymnastika, rozsahy, mobilita

Úterý a čtvrtek: navíc s bazénem- trénink na vodě Float-Fit

Ostatní aktivity: stolní tenis, reakční schopnosti, periferní vidění, video rozbory hokejových utkání, týdenní soutěž s pátečním vyhodnocením

Oběd, svačiny, pitný režim od Gatorade, (při spaní v HTC Praha+ snídaně, večeře). Večerní grilovačky jsou samozřejmostí! Ke snídani vždy k dispozici ovoce, jogurty, tvaroh s mraženým ovocem, müsli, mléko, čaj, kvalitní šunky, pečivo. Kvalitní suroviny ke stravě jsou naprosto zásadní!

Termíny kepů: 3.7. 10.7. 17.7. 24.7. 31.7. 7.8. 14.8.

Týdenní cykly začínající v pondělí v 9h (sraz 7:30-9h ráno), kemp končí v pátek v 15h. Pokud sportovec nebude spát HTC Praha, vyzvedávání probíhá v 17h. Cena kempu bez spaní je 8.500 Kč, se spaním 9.400 Kč. VIP karta sleva 10%. Sourozenci 7.500 Kč/os.

Vybavení: kompletní výstroj, dres, oblečení do tělocvičny (čistá obuv!), ručník, náhradní oblečení do tělocvičny, plavky, hygyenické potřeby, spacák, případně polštář, karty, hry. Telefon dovolen k telefonování rodičům.

Platba zálohy 3.000 Kč na účet 1011027/5500 a do zprávy pro příjemce je nutné uvést email a jméno účastníka kempu, doplatek na místě v hotovosti, nebo platební kartou. Fakturace na zaměstnavatele, účtenky pro pojišťovny vyhotovíme. 

Počet míst na kemp/turnus je maximálně 25. Těšíme se na vás! V případě dotazů prosíme volejte 739029969, 702027555.